Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Parlax, Şahinler Grubun temizlik alanında yaptığı yatırımların neticesinde 2014 yılında faaliyetlerine başlamış olup Türkiye’nin önde gelen temizlik markaları arasında yer almakta ve bu sektörde bölgesel bir lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Parlax, iş geliştirme, teknoloji ve insan kaynaklarına yatırımlar yaparak büyümeye devam etmekte olup kurulduğu günden bu yana ulaşmış olduğu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinci ile iç içe gelişmektedir. Yurtiçinde öncü markalar arasına adını yazdıran Parlax küresel pazardaki değişimi de yakından takip etmekte ve uyum sağlamaktadır, Sektörde edindiği bilgi birikimi, portföyüne eklediği ürünler ve yaptığı yatırımlar sayesinde küresel pazarlara açılmayı hedef edinen Parlax’ın bu hedefi aynı zamanda sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunun da önemli bir göstergesidir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Çıktığımız bu yolda, hizmette kalite ve güvence, profesyonel hizmet veren marka bir şirket olmayı ilke edinmiş; zamanında, eksiksiz, dürüst, samimi personelleri ile her müşteriye farklı hizmet anlayışını değil, tüm müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi ana ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi daima yükseltmek, teknolojik gelişmelerin takipçisi olmak, sistem ve süreçlerin verimliliği sağlamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, hizmette daima müşteri memnuniyetini sağlamaktır.